Destek Ol


Merhaba. Serpent Culture, kendi alanı olan 'Satanizm'in ekol fark etmeksizin propagandası alanında Türkiye'de ilk ve tektir. Destek olmanın pek çok farklı yolu olduğu gibi, Serpent Culture'ın da farklı propaganda biçimleri vardır:

1. serpentculture.com sitesi.

Serpent Culture'ın en çalışkan olduğu alanın kendi domaini üzerinde yayınladığı makaleler ve çeviriler olduğu söylenebilir. Geçtiğimiz aylarda yayınladığımız Serpent Culture 2 Yaşında başlıklı yazıda, sitenin bu zamana kadar yaptıklarının detaylı bir incelemesini bulabilirsiniz.


https://serpentculture.com/serpent-culture-2-yasinda/
2. Serpent Culture Instagram

Instagram'ı genellikle sitede yayınlanan yazıları duyurmak amacıyla kullanıyoruz. Ancak zaman zaman da oraya özel Satanik görseller paylaştığımız oluyor. Aşağıda bunun bir örneğini görebilirsiniz.

3. Serpent Culture Twitter

Twitter'ı da yine kullanmaktaki esas amacımız, yeni yayınlanan yazıların duyurulması. Ancak bunun yanı sıra ilgi çekici olduğunu ve Satanizm'le, Blasphemy'yle bir şekilde bağı olduğuna inandığımız farklı kaynaklardan içerikler de paylaşıyoruz.

4. Yusuf Eryan Youtube Kanalı

Serpent Culture, propagandayı yalnız yazılı ve görsel olarak yapmayı yeterli bulmuyor ve bununla yetinmeyi tavsiye etmiyor. Tüm bu yazılar ve çevirilerin yanı sıra bir de Youtube kanalı üzerinden tüketilmesi daha kolay ve daha çok kişiye ulaşması daha mümkün olan video formatında propaganda sürüyor.


https://www.youtube.com/watch?v=bOZfS9QWW4I
Nasıl Destek Olabilirsiniz?

Her yayın işinin, daha fazla kişiye erişmesinin mühim olduğu gibi, Serpent Culture da bir yayın alanı ve taktir edersiniz ki her farklı medium gibi o da daha fazla kişiye ulaşmayı ve Satanizm algısını düzeltmeyi umuyor. Dolayısıyla, sizlerin de okuyucular olarak sağlayabileceğiniz destekler var. Üstelik bunu pek çok farklı formda yapabilirsiniz.

1. Patreon Üzerinden

Eğer maddi gücünüz varsa, sunabileceğiniz en güçlü destek bizlere Patreon üzerinden abone olmaktır. Böylelikle, bizi yeni yazılar yazılması konusunda motive eder, yaptığımızın işin maddi bir karşılığı olduğunu gösterir ve daha fazla yazı yazmamıza, Yusuf Eryan Youtube kanalında daha fazla video içeriği görebilirsiniz. Patreon destekçilerimize sunduğumuz bazı ayrıcalıklar da var elbette. Sitede yayınlanan yazıları 24 saat öncesinde, ilk siz görüntülersiniz. Serpent Culture'da destekçilerimiz arasında isminiz/nickiniz görünür. Youtube videolarına da, aynı şekilde 24 saat önceden erişim sağlayabilirsiniz. Ayda bir kez sesli ay sonu değerlendirmesini dinleyebilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayarak Patreon hesabımıza gidebilirsiniz.

2. Serpent Culture üzerinde okuduğunuz yazılara yorum atarak

Bu yorum, mutlaka olumlu şeyler içermek zorunda değil. Yazıda söylenenlere karşı bir eleştiri de yapabilirsiniz. Yazıda bahsedilmesi unutulan noktalara parmak basabilirsiniz. Eğer varsa, imla hataları konusunda bizleri uyarabilirsiniz. Yeter ki emojiden ibaret yorumlar olmasın.

3. Serpent Culture'ın sosyal medya paylaşımlarına mention atarak

Tıpkı site üzerinden olduğu gibi, Twitter ve Instagram gibi mediumlardaki paylaşımlarımıza da mention ve comment göndererek, bu paylaşımların daha fazla öne çıkmasına katkı sunabilirsiniz.

4. Beğendiğiniz paylaşımları RT'lemek

En bakir kalan sosyal medyamız Twitter. Büyük annelerimizin kullanıcıları olduğu Facebook'ta bile daha fazla takipçimiz var. Dolayısıyla, Twitter üzerinde beğendiğiniz bir Serpent Culture içeriğini RT'lemekten çekinmeyin.

5. Sevdiğiniz Serpent Culture yazılarını ve Youtube içeriklerini paylaşmak

Son olarak, ücretsiz biçimde destek olabileceğiniz yollardan biri de, beğendiğiniz içerikleri kendi hesaplarınızda, arkadaşlarınızla vesaire paylaşmanızdır. Böylelikle, daha fazla kişiye erişmemizde bize büyük bir katkı sağlamış olursunuz.


Yorumlar